top of page

Hizmetlerimiz

İş Bilir Nakliyat kaliteli hizmete yönelik tüm imkanlarıyla Türkiye halkının yanındadır. Uzmanlık alanlarımızı görmek için aşağıya bakabilirsiniz. Sormak veya öğrenmek istediğiniz farklı konular varsa bizimle iletişime geçin.

İş Bilir Nakliyat taşımacılık işleri konusunda ev nakliyesi ofis taşımacılığı fabrika taşıması şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat ve parça yük ve eşya taşıması konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Ev nakliyatı konusunda uzman kadrolarımız ile yurdumuzun tüm bölgelerine sınırsız hizmet sunmaktayız.

İstanbul’un en önemli nakliyat firmalarından biri olan Sancar Nakliyat, şehirler arası ev taşımacılığı hizmetlerinde teknolojinin gelişmesi ve ülkemizde karayollarının hızlı gelişmesi ve yeni yolların, köprülerin, geçitlerin yapılması ile şehirler arası taşımacılık hizmetleri bir anlamda kolaylaştı.​​​

İş Bilir Evden Eve Nakliyat hizmetinde gösterdiğimiz başarı, müşterilerimizi gereksinimleri doğrultusunda farklı taleplerin yoğunlaşmasına vesile olmuş hizmeti kalitesinden ödün vermeden sürdüren firmamız depolama hizmeti de vermeye başlamıştır.

Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. İş Bilir Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun dye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

bottom of page