top of page

DEPOLAMA

Eşya depolama ve saklama hizmetleri, günümüzde modern bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaçları karşılamak adına firmamız ile son derece modern depolar inşa ederek sizlere bu sektörde hizmet vermek istiyoruz. İster korumak istediğiniz , isterseniz saklamak istediğiniz malzemeleriniz olsun bizim için hiç fark etmez. Eşya depolama ve saklama sektöründe en iyi firma olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz.
Depolama avantajları ve depolama sigortası , 18 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak için özel tasarlanmış depolarımızda kişisel eşyalarınız ya da saklamak istediğiniz evraklarınız en kaliteli malzemeler ile korunmaktadır.
Sizler iletişim numaralarımız dan bizlere ulaştıktan sonra uzman elemanlarımız eşyalarınız bulunduğu yere gelerek ücretsiz ekspertiz yapıp ve onların nasıl depolanacağı hakkında sizleri bilgilendirecekler. Eğer bizlerle çalışmak isterseniz malzemelerin türlerine veya değerlerine göre değerlendirilip paketlenecekler ve özel taşıma sistemlerimiz ile depolarımıza ulaştırılacaklar ve son sistem modern olan depolarımız da depolanacaktır. Bizlerle çalıştıktan sonra huzurlu bir şekilde onların taşınacağı zamana kadar bekleyebilirsiniz.
Bizim fiyatlarımızı, ekspertiz amacı ile gelen uzman ekibimiz tarafından eşyaların çokluğuna, ambalaj malzemesine göre belirlenecek ve en uygun fiyatla sizleri bilgilendirecektir.
Depolanacak malzemeler sigortalandığı gibi paketleme işlemi de isteğe göre belirlenecektir.

esya-nasil-depolanir.jpg

Eşya depolama alanında İstanbul'un önemli firmalarından biri olan İş Bilir Depolama ile saklamak istediğiniz fakat atmaya bir türlü kıyamadığınız değerli eşyalarınız, spor malzemeleriniz, evraklarınız, kitaplarınız ya da CD'leriniz modern depolarımızda istediğiniz süre boyunca saklanacaktır. 18 yıllık tecrübemizle İstanbul un bütün semtlerinde eşya saklama firması olarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Ev eşyalarınız, beyaz eşyalarınız, ofis eşyalarınız ve fazla eşyalarınızı kolaylıkla depolamak için İş Bilir Depolama ile hemen tanışın. İster bireysel eşyalarınız isterse kurumsal eşyalarınız olsun, evraklar vs... her türlü eşyalarınız Avrupa standartlarında ki depolarımızda güvenle depolanacaktır.

Türkiye’de büyük bir yatırım sonucu kurduğumuz Avrupa standartlarında temiz ve kaliteli depolarımız ile ev ve iş yerlerinizde fazla kalan eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Hizmetimizin kalitesi sonucu bu sektörde bireysel müşterilerimizin yanı sıra kurumsal müşterilerimizin de yüzdesi artmaktadır.
Barkodlama sistemimiz ile onların karışması önlenebileceği gibi kişiye veya firmaya özel depolarımız ile de sizlere hizmet veriyoruz.İsterseniz eşyalarınızı kapınızın önüne gelip nakliye ederek de depolayabiliriz.
İstanbul semtinde kentsel dönüşümün olduğu alanlarda Bağdat Caddesi, Kadıköy, Nişantaşı ve Etiler gibi çok yoğun ilginin olduğu alanlarda bu hizmeti sizlere vermek için bekliyoruz. Bağdat caddesi, Kadıköy, Nişantaşı, Etiler ve çevresinde bulunan ev eşyalarınızın veya ofis malzemelerinizin depolamalanması için firmamızı arayarak hizmet satın alabilirsiniz. Bizleri aradıktan sonra uzman ekibimizin expertiz raporuna binaen hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı karşılaştırabilirsiniz.

bottom of page