top of page

EVDEN EVE NAKLİYAT

İş Bilir Nakliyat taşımacılık işleri konusunda ev nakliyesi ofis taşımacılığı fabrika taşıması şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat ve parça yük ve eşya taşıması konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Ev nakliyatı konusunda uzman kadrolarımız ile yurdumuzun tüm bölgelerine sınırsız hizmet sunmaktayız.

 

İş Bilir Nakliyat İstanbul Maltepe’de 2008 yılında 1 kamyonla eşya taşınır sistemi ile sektöre girmiştir. Aradan fazla zaman geçmeden küçük işler yanı sıra büyük işler talepler fazlalaşınca bu işin ileriye dönük olarak daha yoğun olacağını düşünerek orta boy iki kamyon daha satın alınarak araç yelpazesini genişletmiştir.

 

İş Bilir Nakliyat evden eve nakliyat hizmetini sorun yaşamayacak şekilde yeni adresinize hasarsız bir şekilde taşır. Taşınma firmaları ağırlık konusunda belirli derecelere sahiptir. Koliler ya da mobilyalar adına bu ağırlıklar üzerinden ilerleme gösteriliyor.

 

Yerleştirme işlemlerinde uzmanların monteye yer vermeleri söz konusudur. Sökülen ya da parçalara ayrılan tüm eşyaların toparlanması sağlanacaktır. Bu işlemlerin de geçerli odalara göre yapılması gerekiyor. Mesela yatak odasına özel gardolap çalışmaları ya da koridor için ayakkabılıklar sunulacaktır. Monte sonucunda sabitleme yaparak ilerleyebilirsiniz.

Ekibin başında olmak ve yön vermek faydalı olacaktır. Bu şekilde hatalı yerleştirmelerin olmamasını sağlayabilirsiniz. Üstelik zamandan tasarruf etmek için de yönlendirmelerin başında olmalısınız. Aynı gün içinde yerleşmek mümkün değildir. Bunun için de temel birkaç eşyanın monte edilmesinden sonra ufak eşyalara geçebilirsiniz.

bottom of page